aktualności

Szanowne Koleżanki i Koledzy,
Czas szybko mija i już w tę środę spotykamy się w Szczecinie. Mam nadzieje, że prezentacje zgłoszonych na zjazd referatów są gotowe. Prosimy o przesłanie ich na adres biura organizacyjnego. Proszę o sprawdzenie w programie na stronie zjazdu kiedy i w jakiej sali mają państwo swoje prezentacje.
Serdecznie zapraszam do Filharmonii Szczecińskiej w środę 23 maja o godz. 17.30 na uroczyste otwarcie zjazdu.
Życzę państwu wspaniałych naukowych doznań oraz niezapomnianych wrażeń z pobytu w Szczecinie.

Informacja dotycząca prezentacji ustnej:

Datę, godzinę oraz długość prezentacji ustnej będzie przesłana indywidualnie na adres mailowy pierwszego autora. Zazwyczaj czas prezentacji będzie wynosił od 5 do 8 minut, w zależności od sesji.

Czasy prezentacji przez zaproszonych wykładowców są ustalane indywidualnie

W celu uniknięcia problemów technicznych podczas sesji naukowych uprzejmie prosimy o wcześniejsze przesłanie plików z prezentacją na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. możliwie do dnia 20.05.2018. Prezentacje zostaną sprawdzone oraz wgrane do komputerów obsługujących sesje w poszczególnych salach.

Informacja dotycząca przygotowania plakatów:
Wielkość obowiązująca dla plakatów jest format A0, czyli wymiary około 119x84 cm , w ułożeniu pionowym. Prosimy o powieszenie plakatów w pierwszym dniu zjazdu. Będą przygotowane stanowiska przygotowane do tego celu.

Szanowni Państwo,

Przesłane przez państwa streszczenia zostały zakwalifikowane przez Komitet Naukowy XVI Zjazdu PTMN do wygłoszenia ustnego lub do prezentacji w formie plakatu. Szczegółowe informacje będą przesyłane do państwa indywidualnie w ciągu kilku kolejnych dni.

Osoby które nie podały adresu mailowego w momencie wysyłania referatu, prosimy o przysłanie go do Biura Zjazdu.

Przygotowania do naszego zjazdu toczą się zgodnie z harmonogramem.

Zapraszamy do jak najszybszej rezerwacji noclegów.

Prof. dr hab. Bożena Birkenfeld

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

Szanowni Państwo,

W związku z przedłużeniem terminu zgłaszania streszczeń zjazdowych informacje dotyczące zakwalifikowania streszczeń na zjazd oraz forma prezentacji (ustna lub plakat) będą przesłane do pierwszych autorów do dnia 17 marca 2018. Równocześnie przedłużamy termin niższej opłaty zjazdowej do dnia 31 marca 2018. Informujemy też o stopniowym ubywaniu pokoi hotelowych w uzgodnionych z hotelami preferencyjnych cenach.

Komitet Organizacyjny

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż tegoroczny Zjazd PTMN uzyskał Certyfikat Infarma, który jest poświadczeniem, że nasze wydarzenie spełnia standardy etyczne wynikające z Kodeksu Przejrzystości oraz Kodeksu Dobrych Praktyk Przemysłu Farmaceutycznego.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, Drogie koleżanki i Koledzy

Z największą przyjemnością zapraszamy Państwa do uczestnictwa w XVI Zjeździe Polskiego Towarzystwa Medycyny Nuklearnej, który odbędzie się w dniach 23-26 maja 2018 r. w Szczecinie. Jest to 30 lat po I Zjeździe Polskiego Towarzystwa Medycyny Nuklearnej, który odbył się w dniach 24-26 maja 1988 roku w Międzyzdrojach i również był organizowany przez nasz zespół, wtedy Zakładu Radioizotopów PAM.

Czytaj więcej...

Scroll